Perfumetka – Odpowiednik Lancome La vie est belle – Rosena 34

Jeśli poszukujesz odpowiednika perfum Lancome La vie est belle, Rosena 34 z naszego sklepu stanowi to, czego szukasz. Początkowo poczujesz nuty owoców - kwaskowatość czarnej porzeczki przełamaną słodyczą gruszki. Po pierwszym wrażeniu do głosu dochodzą nuty roślinne - irys, jaśmin oraz kwiaty pomarańczy. Całość dopełnia podstawa składająca się z nut orzechowych, paczuli, fasoli Tonka i wanilii. Nasz odpowiednik nie ustępuje intensywnością oraz trwałością oryginalnej kompozycji.

Odpowiednik Lancome La vie est belle – Rosena 34

Perfumy inspirowane zapachem La vie est belle - gdzie kupić?

Istnieje ogrom sklepów, perfumerii i drogerii, również internetowych, które oferują różnego rodzaju zapachy inspirowane droższymi, oryginalnymi odpowiednikami. Jednak wielu z nich zależy jedynie na jak największym zysku. Z tego powodu zakupione tam odpowiedniki często nie spełniają oczekiwań konsumentów. Zapachy nie mają nic wspólnego z oryginałami lub bardzo szybko wietrzeją. W perfumerii Rosena masz pewność, że przed Tobą zapachy testowali inni klienci, którzy pozostawiają pozytywne opinie na temat naszych zamienników.

Perfumetka (zamiennik) La vie est belle marki Lancome - cena

Jak każde oryginalne, wysokiej jakości perfumy, kosztują niemałe pieniądze. Często jednak klienci nie zdają sobie sprawy, że mogą nieco zaoszczędzić i nadal być posiadaczami wyjątkowego zapachu, który pokochali. Z tego powodu powstały zamienniki. Rosena 34 - nasz odpowiednik perfum od Lancome ma cenę nawet kilkanaście razy niższą niż niebotycznie drogi oryginał. Jednocześnie może pochwalić się niemal identyczną trwałością, jakością i kompozycją zapachową.

Opinie naszych klientów o odpowiedniku Lancome La vie est belle - Rosena 34

Zdecydowałam się na zakup tego zamiennika bardziej z ciekawości i muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczył. Rzeczywiście jest bardzo trwały, a kompozycja zapachowa przypomina tę oryginalną.


Klaudia

Uwielbiam zapach Lancome La vie est belle, jednak cena przyprawia o zawrót głowy. Natomiast u odpowiednika ta cecha jest zdecydowanie na plus. Rosena 34 pachnie bardzo podobnie, dlatego raczej zagości u mnie na stałe.


Marta

Od dłuższego czasu testuję odpowiedniki La vie est belle i jeszcze żaden mnie nie zadowolił poza tym. Ma prześliczny zapach, długo utrzymuje się na skórze oraz jest bardzo tani. Polecam.


Karolina

Jeśli szukasz zamiennika perfum od Lancome, lepszego nie znajdziesz. Nuty serca, głowy i bazy do złudzenia przypominają te z oryginału. Według mnie jest prawie nie do rozróżnienia, który zapach jest którym.


Zuza

Do zamienników zazwyczaj podchodziłam sceptycznie. Kojarzyły mi się głównie z tanimi perfumetkami na bazarach lub w sklepach z chińskimi podróbkami, jednak ten zapach bardzo dobrze odzwierciedla oryginalny.


Michalina

Mimo że nie kupuję zamienników, koleżanka poleciła mi tę stronę. Stwierdziłam, że tak małą cenę mogę poświęcić na sprawdzenie, co ona widzi w tych perfumetkach. Powąchałam i przepadłam. Teraz zamawiam tylko od Roseny.


Antonina